Дата: 26.09.2019 10:20

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«18»  грудня  2018 року                                                                                     № 294-14/2018

Про затвердження  технічної документації із

землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

у   власність для будівництва і  обслуговування

житлового   будинку,   господарських будівель і

споруд     ( присадибна   ділянка )  за    адресою :

Кіровоградська область, Кіровоградський район,

с. Володимирівка ,вул. Садова, 10 гр. Волошину

Володимиру Федоровичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву гр. Волошина Володимира Федоровича,

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Волошину Володимиру Федоровичу у власність загальною площею 0,2500 га., з них по угіддям: 0,2500 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),  землі одно та двоповерхової житлової забудови (код КВЦПЗ-В. 02.01.) кадастровий номер 3522581800:51:018:0001 із земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кіровоградський район, с. Володимирівка, вул. Садова, 10.

2. Передати у власність гр. Волошину Володимиру Федоровичу земельну ділянку загальною площею 0,2500 га., з них по угіддям: 0,2500 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),  землі одно та двоповерхової житлової забудови (код КВЦПЗ-В. 02.01.) кадастровий номер 3522581800:51:018:0001 із земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кіровоградський район , с Володимирівка, вул. Садова, 10.

Секретар сільської ради                                                                      Т.І. Забродська