Рішення № 278-12/2018 від 12 листопада 2018 року " Про оплату праці секретаря сільської ради"

Дата: 23.09.2019 16:55

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАНАДЦЯТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Від 12 листопада  2018 року                                                      №278-12/2018

с.Катеринівка

Про оплату праці секретаря сільської ради

Керуючись ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши рекомендації постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, підтримання підприємництва, в зв’язку з збільшенням обсягу робіт,

1. Здійснювати преміювання секретарю сільської ради  щомісячно у

розмірі 150 % від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років.

1. Виплачувати щорічну матеріальну допомогу на оздоровлення та

вирішення соціально-побутових  питань  у розмірі середньомісячної заробітної плати.

1. Преміювати до державних і професійних свят в межах коштів

передбачених на преміювання.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, підтримання підприємництва та фінансів.

Секретар сільської ради                                                                 Т.І.Забродська