Катеринівська сільська рада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Рішення № 270-12/2018 від 12 листопада 2018 року " Про надання дозволу на виготовлення    проекту  землеустрою  щодо   відведення  земельної ділянки   у власність, для ведення особистого селянського господарства за адресою: Кіровоградська область, К

Дата: 23.09.2019 16:42
Кількість переглядів: 201

 

                                                                                                                      

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

 РІШЕННЯ 

 

« 12»  листопада  2018 року                                               №270-12/2018

                                                     с. Катеринівка

 

Про надання дозволу на виготовлення    проекту  землеустрою  щодо   відведення  земельної ділянки   у власність, для ведення особистого селянського господарства за адресою: Кіровоградська область,

Кіровоградський район, с.Обознівка, вул.Польова,29  гр. Погрібняк Людмилі Вікторівні

 

 

Відповідно до  ст. 142, ст. 143 Конституції  України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.19, 20, 50 Закону України «Про землеустрій»,розглянувши заяву гр.Полякова  Сергія « Про відмову від земельної ділянки» та   заяву  гр..Погрібняк Людмили Вікторівни « Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ОСГ».

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

1. Надати  гр. Погрібняк Людмилі Вікторівні    дозвіл на виготовлення проекту  землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  у власність,  площею 0,0954 га, в тому числі по угіддях: 0,0954 га рілля для ведення особистого селянського господарства (згідно КВЦПЗ 01.03) за рахунок  земель сільськогосподарського призначення,   що перебувають у запасі на території Катеринівської сільської ради, які розташовані за адресою: с.Обознівка, вул.Польова,29  Кіровоградського району Кіровоградської області.

2. У разі  виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затвердженні.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію  з  питань  аграрної політики ,земельних відносин та охорони навколишнього середовища.                                

 

Секретар сільської ради                                                                    Т.І.Забродська

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень