Рішення № 261-12/2018 від 12 листопада 2018 року " Про виділення матеріальної допомоги"

Дата: 23.09.2019 16:34

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАНАДЦЯТА   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

« 12 » листопада   2018 року                                               №261-12/2018

Про виділення матеріальної допомоги

На  виконання Програми соціального захисту населення  «Турбота» Катеринівської   ОТГ  на  період  2018-2020 роки»,  п.23 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

СІЛЬСЬКА  РАДА ВИРІШИЛА:

1. Виділити  матеріальну допомогу на лікування  жителям (згідно заяв), які проживають на території  Катеринівської сільської ради  в сумі  2400  грн. згідно додатку  1 (додається).

2. Відмовити в виділенні матеріальної  допомоги на покращення побутових умов проживання,  згідно додатку 2 (додається).

3.Бухгалтерії сільської ради провести фінансування матеріальної  допомоги.

4.Контроль за виконання даного рішення покласти  на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів, підтримання підприємництва.

Секретар сільської ради                                                                         Т.І.Забродська