Рішення № 240-12/2018 від 12 листопада 2018 року " Про затвердження    технічної документації  із землеустрою  щодо   встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Ніколенко Катерині Павлівні для  будівництва та обслуговуванн

Дата: 23.09.2019 16:10

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

« 12» листопада  2018 року                                                        № 240-12/2018

Про затвердження    технічної документації  із землеустрою  щодо

встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)

гр. Ніколенко Катерині Павлівні для  будівництва та

обслуговування житлового будинку господарських

будівель і споруд  (присадибна ділянка) за адресою :

Кіровоградська область, Кіровоградський  район,

с. Катеринівка , вул. Східна,16

Відповідно   до ст. 142,  ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону  України  «Про місцеве самоврядування в  Україні», ст. 55 Закону України  «Про землеустрій» ст. 12,  116, 118, 126, Земельного кодексу України, розглянувши заяву гр. Ніколенко Катерини Павлівни   та технічну документацію із землеустрою

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА :

1.  Затвердити  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) кадастровий номер  3522585800:52:000:0217  гр. Ніколенко Катерині Павлівні  площею 0,1213 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд (присадибна ділянка) ( код КВЦПЗ 02.01) у тому числі по угіддях :  0,1213 га  землі одно  та двоповерхової  житлової забудови за рахунок земель житлової та громадської забудови, що перебувають у запасі  на території Катеринівської  сільської ради за адресою: Кіровоградська  область, Кіровоградський  район, с. Катеринівка,  вул. Східна, 16.

2. Передати у приватну  власність земельну ділянку кадастровий номер 3522585800:52:000:0217  гр. Ніколенко Катерині Павлівні площею 0,1213 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд (присадибна ділянка) ( код КВЦПЗ 02.01) у тому числі по угіддях :  0,1213 га  землі одно  та двоповерхової  житлової забудови за рахунок земель житлової та громадської забудови, що перебувають у запасі  на території Катеринівської сільської ради за адресою : Кіровоградська  область, Кіровоградський  район, с. Катеринівка,  вул. Східна,16.

3.    Контроль  за  виконанням даного рішення  покласти   на  постійну комісію  з питань  аграрної  політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                                          Т.І.Забродська