Катеринівська сільська рада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Рішення № 236-12/2018 від 12 листопада 2018 року " Про погодження  проекту землеустрою щодо встановлення  (зміни) меж с.Обознівка Катеринівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області"

Дата: 23.09.2019 16:04
Кількість переглядів: 152

 

                                                                                    

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАНАДЦЯТА   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ 

 

«12» листопада   2018 року                                                          № 236-12/2018

                                                     с. Катеринівка

 

Про погодження  проекту землеустрою

щодо встановлення  (зміни) меж с.Обознівка

Катеринівської сільської ради Кіровоградського

району Кіровоградської області

 

            Розглянувши проект землеустрою  щодо встановлення( зміни) меж села Обознівка  Катеринівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області, відповідно до статей 12,173,174 Земельного кодексу України, Закону України « Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших  Законів України щодо проведення робіт із землеустрою, пов’язаних із встановленням і зміною меж сіл, селищ, міст, районів», ст..26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»,

                                      СІЛЬСЬКА  РАДА  ВИРІШИЛА:

           1. Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Обознівка Катеринівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області, якому встановлені меж села Обознівка площею 852,9340 га.

           2.Зобов’язати постійну комісію з питань з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища:

           2.1.Подати проект землеустрою щодо встановлення( зміни) меж села Обознівка Катеринівської сільської ради Кіровоградського району  на затвердження до Кіровоградської районної ради.

           2.2.Після затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Обознівка Катеринівської сільської ради Кіровоградського району, забезпечити подання відповідних матеріалів Головному управлінню Держгеокадастру у Кіровоградській області для внесення відомостей до Державного земельного кадастру у встановленому законодавством порядку.

           3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні  комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар  сільської ради                                                             Т.І.Забродська

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень