Рішення № 233-12/2018 від 12 листопада 2018 року " Про дострокове припинення повноважень сільського голови Катеринівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області"

Дата: 23.09.2019 16:01

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

« 12 » листопада  2018 року                                                        № 233-12/2018

Про дострокове припинення повноважень

сільського голови Катеринівської сільської ради

Кіровоградського району Кіровоградської області

Керуючись статтями  26, 42, 79  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» враховуючи заяву Терещенко Т.В. від 08.11.2018 року  до Катеринівської сільської ради про складання повноважень Катеринівського  сільського голови,

1. Взяти до відома заяву Терещенко Тетяни Валеріївни про складання нею повноважень Катеринівського  сільського голови.
  2. Достроково припинити повноваження Катеринівського сільського голови Терещенко Тетяни Валеріївни 12 листопада 2018 року за власним бажанням (п.1 ч. 1 ст. 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).
  3. Здійснення повноважень Катеринівського сільського голови покласти на секретаря Катеринівської сільської ради Забродську Тетяну Іванівну з 13 листопада 2018 року до початку повноважень сільського голови, обраного на позачергових виборах відповідно до закону, або до дня відкриття першої сесії сільської ради, обраної на чергових виборах.

4.Секретарю сільської ради направити клопотання до Верховної Ради

України про призначення позачергових виборів сільського голови Катеринівської  сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області.

Секретар сільської ради                                                  Т.І.Забродська