Дата: 19.09.2019 16:50

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА   СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«09» серпня  2019 року                                                            № 592-22/2019

с.Катеринівка

Про затвердження проекту  землеустрою щодо

відведення   земельної   ділянки  в оренду строком

на 30 років для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва      ПрАТ    «Олексіївське»    на      території

Катеринівської    сільської   ради Кропивницького району

Кіровоградської області

Керуючись п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.25.50 Закону України «Про землеустрій», п.6 ст. 124,134 Земельного Кодексу України, ст.. 22 ЗУ «Про Державний земельний кадастр», розглянувши заяву ПрАТ «Олексіївське»,

1. Затвердити ПрАТ «Олексіївське» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення в оренду строком на 30 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Код класифікації видів цільового призначення земель 01.01.) (кадастровий номер 3522580600:02:000:9149) загальною площею 14,6629 га, у тому числі: 14,6629 га – обслуговування господарських будівель та споруд із земель запасу, що перебувають у комунальній власності на території Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

2. Передати в оренду ПрАТ «Олексіївське» земельну ділянку сільськогосподарського призначення строком на 30 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Код класифікації видів цільового призначення земель 01.01.) (кадастровий номер 3522580600:02:000:9149) загальною площею 14,6629 га, у тому числі: 14,6629 га – обслуговування господарських будівель та споруд із земель запасу, що перебувають у комунальній власності на території Катеринівської сільської ради  Кропивницького району Кіровоградської області.

3. Встановити  орендну  плату в розмірі 4% від нормативно грошової оцінки земельної ділянки на рік.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                     Т.І. Забродська