Дата: 19.09.2019 16:48

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА   СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«09» серпня  2019 року                                                            № 591-22/2019

с.Катеринівка

Про надання дозволу на виготовлення  технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж     земельної   ділянки  в натурі

(на місцевості) для  будівництва  і обслуговування

житлового будинку господарських  будівель і споруд

(присадибна ділянка)  за   адресою:  Кіровоградська

область, Кропивницький  район, с.  Обознівка, вул.

Кооперативна,2 гр. Огороднику Сергію Олександровичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 120,121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій» , розглянувши заяву гр. Огородника Сергія Олександровича,

1. Надати дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновленя) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Огороднику Сергію Олександровичу загальною площею – 0,2500 га., з них по угіддям: 0,2500 га., для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ 02.01): за рахунок земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Обознівка, вул. Кооперативна, 2.

2.У разі виявлення при виготовленні технічної документації із  землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при її затверджені.

Секретар сільської ради                                                 Т.І. Забродська