Рішення № 590-22/2019 від 09 серпня 2019 року " Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою     щодо       відведення     земельної ділянки      у   власність     для     індивідуального садівництва за адресою: Кіровоградська область,

Дата: 19.09.2019 16:47

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА   СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«09» серпня  2019 року                                                            № 590-22/2019

с.Катеринівка

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою     щодо       відведення     земельної

ділянки      у   власність     для     індивідуального

садівництва за адресою: Кіровоградська область,

Кропивницький     район, Катеринівська сільська

рада, СГТ «Гірник» гр. Коваль Людмилі Василівні

Відповідно ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.  25,26 Закону України «Про землеустрій», ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування» , розглянувши заяву гр. Коваль Людмили Василівни,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коваль Людмилі Василівні загальною площею – 0,1200 га., в тому числі по угіддям: 0,1200 га., для індивідуального садівництва (код КВЦП 01.05.)  із земель сільськогосподарського призначення за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район  на території Катеринівської сільської ради, СГТ «Гірник».

2. У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

Секретар сільської ради                                                     Т.І. Забродська