Рішення № 568-22/2019 від 09 серпня 2019 року "Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою    щодо    відведення  земельної ділянки у   власність   для   ведення особистого селянського  господарства за адресою: Катеринівська   сільськ

Дата: 19.09.2019 16:27

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА   СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«09» серпня  2019 року                                                            №568 -22/2019

с.Катеринівка

Про надання дозволу на  виготовлення проекту

землеустрою    щодо    відведення  земельної ділянки

у   власність   для   ведення особистого селянського

господарства за адресою: Катеринівська   сільська

рада,  Кіровоградська область, Кропивницьий   район

гр. Волчихіній Любов Онуфріївні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118,121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр . Волчихіної Любов Онуфріївни,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Волчихіній Любов Онуфріївні загальною площею – 0,5000 га, у тому числі по угіддях: 0,5000 га., рілля, для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ 01.03) , за рахунок земель сільськогосподарського призначення, що перебувають у комунальній власності Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, на земельній ділянці загальною площею – 14,464 га (кадастровий номер 3522581800:02:000:2802).

2.У разі виявлення при виготовленні проекту  землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

Секретар сільської ради                                                                     Т.І. Забродська