Рішення № 559-22/2019 від 09 серпня 2019 року "  Про надання дозволу на виготовлення проекту pемлеустрою  щодо    відведення  земельної ділянки у   власність   для  ведення особистого селянського господарства за адресою: Катеринівська   сільська

Дата: 19.09.2019 16:19

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА   СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«09» серпня  2019 року                                                            № 559-22/2019

с.Катеринівка

Про надання дозволу на виготовлення проекту

pемлеустрою  щодо    відведення  земельної ділянки

у   власність   для  ведення особистого селянського

господарства за адресою: Катеринівська   сільська

рада , Кіровоградська област, Кропивницьий   район,

с. Володимирівка гр. Мелікі Лілії Валеріївні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118,121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр . Меліки Лілії Валеріївни,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мелікі Лілії Валеріївні загальною площею – 0,2000 га, у тому числі по угіддях: 0,2000 га., рілля, для ведення особистого селянського господарства , за рахунок земель сільськогосподарського призначення що перебувають у запасі, за адресою: Катеринівська сільська рада, Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Володимирівка .

2. У разі виявлення при виготовленні проекту  землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

Секретар сільської ради                                                     Т.І. Забродська