Рішення № 556-22/2019 від 09 серпня 2019 року " Про    надання  дозволу  на  виготовлення  проекту землеустрою  щодо    відведення  земельної     ділянки у    власність    для    будівництва     і    обслуговування житлового      будинку,    госпо

Дата: 19.09.2019 16:16

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА   СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«09» серпня  2019 року                                                            № 556-22/2019

с.Катеринівка

Про    надання  дозволу  на  виготовлення  проекту

землеустрою  щодо    відведення  земельної     ділянки

у    власність    для    будівництва     і    обслуговування

житлового      будинку,    господарських      будівель     і

споруд (присадибна ділянка)за адресою:Кіровоградська

область,  Кропивницьий   район,  с.Володимирівка,   вул.

Набережна , 19 гр.Чернійчуку Василю Володимировичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр . Чернійчука Василя Володимировича,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чернійчуку Василю Володимировичу  загальною площею – 0,2500 га, у тому числі по угіддях: 0,2500 га-  землі одно та двоповерхової житлової забудови, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01) за рахунок земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Володимирівка, вул. Набережна, 19.

2.  У разі виявлення при виготовленні проекту  землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

Секретар сільської ради                                                     Т.І. Забродська