Рішення № 551-22/2019 від 09 серпня 2019 року " Про розгляд  звернення"

Дата: 19.09.2019 16:12

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

«09» серпня    2019 року                                                   № 551-22/2019

с. Катеринівка

Про розгляд  звернення

Заслухавши звернення від жителів села Олексіївка  про притягнення до відповідальності водокористувача Бобрицького М.І. та  гр. Бутурова Д.О., про  закриття громадської криниці, зачитані секретарем сільської ради Забродською Т.І., керуючись ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Інформацію про  звернення громадян: жителів села Олексіївка та гр. Бутурова Д.О. взяти до відома.

1.1.Ініціювати зустріч з водокористувачами, орендарями, які утримують  водні об’єкти на території сільської ради  з метою роз’яснення прав   та обов’язків  щодо  користування водними об’єктами  та відпочинку на них.

1.2. Надати  Бутурову Д.О.  роз’яснення щодо подальших дій відносно криниці, яка  знаходиться за адресою:  село Катеринівка,  вул..Аварійна, 3а .

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, будівництва та транспорту.

Секретар сільської ради                                                     Т.І. Забродська