Рішення № 547-22/2019 від 09 серпня 2019 року " Про надання щорічної відпустки секретарю  Катеринівської  сільської ради Забродській Тетяні Іванівні"

Дата: 19.09.2019 16:02

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА   СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«09» серпня  2019 року                                                            № 547-22/2019

с.Катеринівка

Про надання щорічної відпустки

секретарю  Катеринівської  сільської

ради Забродській Тетяні Іванівні

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на підставі статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», статті 12 Закону України «Про відпустки», розглянувши заяву секретаря сільської ради  про надання планової відпустки,

СІЛЬСЬКА  РАДА  ВИРІШИЛА:

1. Надати секретарю Катеринівської сільської ради Забродській Тетяні Іванівні щорічну планову відпустку з 02 вересня 2019  року по 15 жовтня  2019 року включно.

2.У зв’язку з відсутністю сільського голови та законодавчого врегулювання  можливості покладення права першого підпису на іншу особу на офіційних, казначейських документах на період відпустки дозволити секретарю сільської ради  Забродській Тетяні Іванівні  підписувати документи , проводити сесії та засідання виконавчого комітету.

3. Бухгалтерії сільської ради  здійснити всі належні нарахування  та виплати   відповідно   до  діючого  законодавства.

4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та підтримання підприємництва.

Секретар сільської ради                                     Т.І.Забродська