Рішення № 542-22/2019 від 09 серпня 2019 року " Про затвердження Положення про   порядок передачі  в оренду об’єктів комунального  майна,  що є власністю Катеринівської  ОТГ"

Дата: 19.09.2019 15:55

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА   СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«09» серпня 2019 року                                                          № 542-22/2019

с.Катеринівка

Про затвердження Положення про   порядок передачі

в оренду об’єктів комунального  майна,  що

є власністю Катеринівської  ОТГ

Керуючись Законами  України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про оренду державного та комунального майна», Постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 № 786   «Про  Методику розрахунку орендної плати за державне майно,  та  пропорції її розподілу», з метою приведення у відповідність до норм чинного законодавства України нормативних актів  сільської ради,  збільшення надходжень та залучення додаткових коштів до місцевого бюджету,

СІЛЬСЬКА  РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про      порядок передачі  в оренду об’єктів  комунального    майна,   що є власністю Катеринівської  сільської ради   (додаток № 1).

2.  Затвердити Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна,  що є власністю Катеринівської  сільської  ради    (додаток № 2).

3. Затвердити форму договору  оренди  індивідуально визначеного нерухомого, майна, що належить до комунальної власності Катеринівської сільської ради (додаток  3).

4. Контроль за виконанням рішення покласти  на постійні  комісії сільської ради:  з питань  планування бюджету, фінансів, підтримання підприємництва(голова комісії Кучеренко К.І.); з питань промисловості, будівництва та транспорту(голова комісії Макєєв В.Г.).

Секретар сільської ради                                                              Т.І.Забродська