Дата: 19.09.2019 15:52

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА   СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«09» серпня  2019 року                                                           №540-22/2019

с.Катеринівка

Про затвердження  проектно-кошторисної

документації  на об’єкт « Капітальний ремонт

з утеплення закладу дошкільної освіти (дитячий

садок) «Сонечко» Катеринівської сільської ради»

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши проектно-кошторисну документацію  на об’єкт

«Капітальний ремонт  з утеплення закладу дошкільної освіти (дитячий садок)  «Сонечко» Катеринівської сільської ради»,

СІЛЬСЬКА  РАДА  ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  проектно - кошторисну  документацію:

- «Капітальний ремонт  з утеплення закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» Катеринівської сільської ради» загальною кошторисною вартістю  988 559 грн.

2. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та підтримання підприємництва.

Секретар сільської ради                                                                    Т.І.Забродська