Рішення №37-7/19 від 07 серпня 2019 року " Про преміювання в.о старости "

Дата: 04.09.2019 15:39

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від  07 серпня  2019 року                                                                  №37-7/19

с. Катеринівка

Про преміювання в.о старости

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 (з усіма змінами), на підставі  Положення про преміювання працівників Катеринівської сільської ради, виконавчий  комітет

ВИРІШИВ:

1. Уповноважити секретаря сільської ради Забродську Т.І. преміювання

в.о. старости  Олексіївського старостинського округу Стогнєєвої Л.А. та  в.о.старости Володимирівського старостинського округу Євенка С.С.  здійснювати на підставі всебічного аналізу виконання ними основних обов’язків відповідно до розпорядження сільського голови в межах коштів, передбачених на преміювання.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, підтримання підприємництва та   фінансів.

Секретар виконавчого комітету,

секретар сільської ради                                                                        Т.І. Забродська