Рішення №32-7/19 від 07 серпня 2019 року " Про розгляд заяви Величка А.Ф. щодо призначення соціального працівника"

Дата: 04.09.2019 15:32

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Від 07 серпня  2019 року                                                            № 32-7/19

с.Катеринівка

Про розгляд заяви Величка А.Ф. щодо

призначення соціального працівника

Керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву гр. Величка А.Ф. про призначення соціального працівника для надання соціальних послуг у відповідності до вимог чинного законодавства, виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1.Доручити начальнику відділу загально-організаційної, інформаційної роботи та соціальних питань в межах повноважень визначених чинним законодавством у сфері соціальних послуг провести акт обстеження житлово-побутових умов, визначити групу рухової активності та скласти карту потреб гр. Величка А.Ф.

2. Представити на чергове засідання виконкому документи викладені у п.1 рішення для подальшого вирішення питання по суті.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу загально-організаційної, інформаційної роботи, документообігу та соціальних питань Бурлак Р.Ю.

Секретар виконавчого комітету,

секретар сільської ради                                                                           Т.І. Забродська