Порядок денний виконкому (засідання № 7) 07 серпня 2019 року

Дата: 04.09.2019 15:26

Сьомого засідання виконавчого комітету

Катеринівської  сільської ради

с. Катеринівка                                                                                 «07» серпня   2019 року

1. Про виконання сільського бюджету за 1 півріччя 2019 року.

Інформація головного бухгалтера

сільської ради  Арутюнової О.Г.

2. Про моніторинг роботи округів за 1 півріччя 2019 року.

відділу сільської  ради  Бурлак Р.Ю.

3.Про  затвердження плану роботи виконавчого комітету Катеринівської сільської ради на 2 півріччя 2019 року.

Інформація секретаря виконачого комітету

Забродської  Т.І.

4. Про погодження кандидатури опікуна Титової О.М.

відділу сільської  ради  Бурлак Р.Ю.

5. Про розгляд заяви Величка А.Ф. щодо призначення соціального працівника.

відділу сільської  ради  Бурлак Р.Ю.

6.Про розгляд звернення жителів с.Володимирівка  щодо підключення до телекомунікаційної  мережі ( інтернет)

Інформація секретаря виконачого

комітету Забродської  Т.І.

7.Про  забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування .

Інформація начальника Служби у справах дітей

Кропивницької РДА Черненко СА.

8.Про створення комісії з питань визначення об’єктів та збору документів, на які буде спрямовано у 2019 році субвенцію з державного бюджету місцевому бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

відділу сільської  ради  Бурлак Р.Ю.

9. Про затвердження рішення комісії з питань визначення об’єктів та збору документів, на які буде спрямовано субвенцію на 2019 рік  з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних  та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених  батьківського піклування, осіб з їх числа.

відділу сільської  ради  Бурлак Р.Ю.

10.Про преміювання в.о старости.

Інформація секретаря виконачого

комітету Забродської  Т.І.