Рішення №27-6/19 від 12 червня 2019 року "Про обстеження протипожежного стану в  період зернозбиральної  кампанії"

Дата: 02.09.2019 08:50

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від  12 червня    2019 року                                                              № 27-6/19

с. Катеринівка

Про обстеження протипожежного стану

в  період зернозбиральної  кампанії

З метою попередження злочинів та виникнення пожеж під час збирання врожаю зернових культур та заготівлі  грубих  кормів при проведенні зернозбиральної компанії 2019 року  суб’єктами сільськогосподарської діяльності на території Катеринівської сільської ради, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Силами позаштатних інспекторів обстежити протипожежний стан об’єктів  задіяних в зернозбиральній кампанії, надати допомогу керівникам в поліпшенні протипожежного стану їх господарств.

2. Разом з дільничними інспекторами міліції провести роботу по попередженню та запобіганню розкрадань зерна, а також виникненню пожеж на хлібних масивах та зернозбиральних пунктах.

3.Визначити  порядок явки населення з  інвентарем на пожежу для її гасіння, та ознайомити їх під розпис.

4.У період збиральної кампанії, для допомоги членами МПК в забезпеченні охорони  урожаю зернових культур і грубих кормів від пожеж, організувати чергування з членів  сільськогосподарських підприємств та  громадян, що мешкають на території сільської ради.

5.Надати допомогу керівникам господарств у встановленні довгострокових панно, плакатів на в’їзних  дорогах, а в місцях збирання врожаю та заготівлі грубих кормів табличок із застерігаючи ми та попереджуючими написами.

Секретар виконавчого комітету,

секретар Катеринівської сільської ради                                                    Т.І.Забродська