Рішення №26-6/19 від 12 червня 2019 року "Про  розгляд заяви від  гр..Трибой О.С щодо надання  пільги   на проїзд"

Дата: 02.09.2019 08:49

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від 12 червня    2019 року                                                                  №26-6/19

с. Катеринівка

Про  розгляд заяви від  гр..Трибой О.С

щодо надання  пільги   на проїзд

Відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву інваліда ІІІ групи ( інвалід дитинства) Трибой Олександра  Сергійовича , виконавчий комітет  сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати  інваліду ІІІ групи ( інвалід дитинства) Трибой Олександру Сергійовичу право на  безкоштовний проїзд на маршрутах:

- Обознівка – Кропивницький – Обознівка.

2.  Контроль за виконанням даного рішення  покласти на начальника   відділу загально-організаційної, інформаційної роботи, документообігу та з соціальних питань Бурлак Р.Ю.

Секретар виконавчого комітету,

секретар Катеринівської сільської ради                                               Т.І.Забродська