Порядок денний виконкому (засідання № 6) 12 червня 2019 року

Дата: 02.09.2019 08:44

Шостого засідання виконавчого комітету

Катеринівської  сільської ради

с. Катеринівка                                                                             «12» червня  2019 року

1. Про розгляд заяви щодо присвоєння поштової адреси земельній ділянці з цільовим призначенням для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей ТОВ«АКВАІНВЕСТАГРО» на території Катеринівської  сільської ради в  с. Катеринівка.

Забродської  Т.І.

2. Про розгляд заяви щодо  надання дозволу на розміщення об’єкту торгівлі ТОВ «АКВАІНВЕСТАГРО» на території Катеринівської  сільської ради в  с. Катеринівка.

Забродської  Т.І.

3. Про  внесення змін до  персонального  складу Адміністративної комісії при виконавчому комітеті Катеринівської сільської ради.

Забродської  Т.І.

4. Про внесення змін до персонального складу Інспекції у справах неповнолітніх при виконавчому комітеті Катеринівської  сільської ради.

Забродської  Т.І.

5. Про  розгляд заяви від  гр..Трибой О.С  щодо надання  пільги   на проїзд .

Забродської  Т.І.

6. Про обстеження протипожежного стану в  період зернозбиральної  компанії.