Порядок денний виконкому (засідання № 4) 08 квітня 2019 року

Дата: 02.09.2019 08:24

Четвертого  засідання виконавчого комітету

Катеринівської  сільської ради

с. Катеринівка                                                  «08» квітня  2019 року

1.Про визначення відновної вартості зелених насаджень.

Забродська Т.І.

2. Про затвердження  Статуту громадського формування з охорони громадського порядку Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

Забродська Т.І.

3. Про вирубку дикорослої парослі на території Катеринівської ОТГ Кропивницького району Кіровоградської області.

Забродська Т.І.

4. Про відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на території Катеринівської сільської ради .

5.Різне.