Порядок денний виконкому (засідання № 3) 01 квітня 2019 року

Дата: 02.09.2019 08:05

Третього  засідання виконавчого комітету

Катеринівської  сільської ради

с. Катеринівка                                                                               «01»  квітня  2019 року

1.Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці в с.Обознівка для розміщення реабілітаційно- тренувальному комплексу.

Забродська Т.І.

2. Про зміну порядкового номера і присвоєння поштової адреси в с. Олексіївка гр.. Чмихун С.М.

Забродська Т.І.

3. Про  внесення змін та затвердження посадової інструкції в.о. старости.

Забродська Т.І.

4. Про  затвердження графіка  вивезення твердих  побутових відходів на території сіл  Катеринівської  сільської  ради на 2019 рік

Забродська Т.І.

5.Про затвердження заходів з благоустрою в рамках програми « За чисте довкілля».

Інформує: секретар виконавчого комітету сільської ради Забродська Т.І.

6.Різне.