Рішення № 9-2/2019 від 12 лютого 2019 року "Про  розгляд заяви від  гр.Талпи В.Л. щодо надання  пільги   на проїзд"

Дата: 02.09.2019 07:48

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від 12 лютого    2019 року                                                                  №9-2/19

с. Катеринівка

Про  розгляд заяви від  гр.Талпи В.Л.

щодо надання  пільги   на проїзд

Відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву інваліда ІІІ групи ( інвалід дитинства) Талпи В.Л. , виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати  інваліду ІІІ групи ( інвалід дитинства) Талпі Вячеславу Леонідовичу право на  безкоштовний проїзд на маршрутах:

- Обознівка – Кропивницький – Обознівка.

2.  Контроль за виконанням даного рішення  покласти на начальника   відділу загально-організаційної, інформаційної роботи, документообігу та з соціальних питань Бурлак Р.Ю.

Секретар виконавчого комітету,

секретар Катеринівської сільської ради                                              Т.І.Забродська