Рішення № 6-2/19 від 12 лютого 2019 року "Про затвердження переліку об’єктів та види безоплатних адміністративних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та для засуджених до покаран

Дата: 02.09.2019 07:45

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від 12 лютого 2019 року                                                              № 6-2/19

с. Катеринівка

Про затвердження переліку об’єктів та види безоплатних

адміністративних робіт для порушників,

на яких судом накладено адміністративне

стягнення у вигляді громадських робіт та

для засуджених до покарання у вигляді громадських

робіт на території Катеринівської  сільської ради на 2019 рік

Відповідно до ст..56 ч.1 Кримінального кодексу України, ст..39 ч.1 Кримінально-виконавчого кодексу України, керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. ст.30-1,  321-3 КУпАП України, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити перелік об’єктів та види  безоплатних адміністративних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та для засуджених до покарання у вигляді громадських робіт (додаток №1) та погодити з кримінально-виконавчою інспекцією.

2. Призначити начальника  відділу загально - організаційної, інформаційної роботи, документообігу та з соціальних питань Бурлак Р.Ю. відповідальним по контролю за виконанням порушниками визначених для них робіт та дотримування правил техніки безпеки, надання графіків та табелів роботи, ведення обліку та щомісячне інформування інспекції про кількість відпрацьованого часу, інформування інспекції про ухилення порушників від виконання адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт та про ухилення засуджених від відбування покарання у вигляді громадських робіт.

3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Секретар виконавчого комітету,

секретар Катеринівської сільської ради                                                Т.І.Забродська