Порядок денний виконкому (засідання № 2) 12 лютого 2019 року

Дата: 02.09.2019 07:40

Другого  засідання виконавчого комітету

Катеринівської  сільської ради

с. Катеринівка                                                  «12» лютого  2019 року

1.Звіт про виконання  дохідної частини  сільського бюджету  за  2018 рік.

Забродська Т.І.

2. Про визначення переліку об'єктів та видів суспільно -корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді оплачуваних  суспільно – корисних робіт на території Катеринівської  ОТГ.

3. Про затвердження  переліку об’єктів та види  безоплатних

адміністративних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та для засуджених до покарання у вигляді громадських робіт на території Катеринівської сільської ради на 2019 рік.

Забродська Т.І.

4.Про громадське обговорення щодо перейменування Кіровоградської  області  на Центральноукраїнську.

Інформує: секретар виконавчого комітету сільської ради Забродська Т.І.

5. Про розгляд скарги гр. Пальохи М.Ю. щодо директора ДНЗ «Сонечко» Тітової Н.Й.

Інформує: начальник відділу освіти Циба Я.С.

6. Про розгляд заяви Талпи В.Л. щодо пільгового проїзду на маршруті Кропивницький - Обознівка, у зв’язку з наявністю інвалідності (інвалід дитинства).

Інформує: секретар виконавчого комітету сільської ради Забродська Т.І.

7. Про  розгляд клопотання служби у справах дітей щодо взяття на квартирний облік  неповнолітніх позбавлених батьківського піклування.

Інформує: секретар виконавчого комітету сільської ради Забродська Т.І.

8.Про надання соціального працівника ( заява Вовченко Галини Олександрівни).

9.Різне.