Рішення № 535-21/2019 від 27 червня 2019 року " Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування"

Дата: 27.08.2019 16:32

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

« 27» червня  2019  року                                                     № 535 -21/2019

с.Катеринівка

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у постійне користування

Керуючись п. 34, ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.. 12,91,116,125,126 Земельного Кодексу України ст.. 19,20,50, Закону України «Про землеустрій»,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки орієнтовною площею 0,211 га., у постійне користування для будівництва та обслуговування закладів освіти (код КВЦПЗ 03.02) Олексіївському закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Колосок» із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Олексіївка, вул. Ушакова, 57.

2.У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                       Т.І. Забродська