Дата: 27.08.2019 16:31

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

« 27» червня  2019  року                                                     № 534 -21/2019

с.Катеринівка

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у постійне користування

Катеринівському дитячому садку « Сонечко»

Керуючись п. 34, ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.. 12,91,116,125,126 Земельного Кодексу України, ст.. 19,20,50 Закону України «Про землеустрій»

1.Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки орієнтовною площею 0,4498 га., у постійне користування для будівництва та обслуговування закладів освіти (код КВЦПЗ 03.02) Катеринівському закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Катеринівка, вул. Гагаріна, 5.

2.У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

Секретар сільської ради                                       Т.І. Забродська