Дата: 27.08.2019 16:30

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

« 27» червня  2019  року                                                     № 533 -21/2019

с.Катеринівка

Про надання    дозволу   на     виготовлення    проекту

землеустрою     щодо    відведення    земельної       ділянки

для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва   в оренду    строком на   49 років за адресою:

Кіровоградська    область ,   Кропивницький    район,

Катеринівська сільська рада, с. Володимирівка

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12,  120, 124 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши заяву гр. Орлова Михайла Олексійовича,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення гр. Орлову Михайлу Олексійовичу для товарного сільськогосподарського виробництва  загальною площею 1,500 га, з них по угіддям: 1,500 га під господарськими будівлями і спорудами (господарський двір) в оренду строком на 49 років,  за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, Катеринівська сільська рада, с. Володимирівка.

2.У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

Секретар сільської ради                                                     Т.І. Забродська