Рішення № 531-21/2019 від 27 червня 2019 року " Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КП «Обрій»"

Дата: 27.08.2019 16:29

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

« 27» червня  2019 року                                                      № 531 -21/2019

с.Катеринівка

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у постійне користування

КП «Обрій»

Керуючись п. 34, ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.. 12,91,116,125,126 Земельного Кодексу України, ст.. 19,20,50 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву КП «Обрій»,

1. Надати дозвіл КП «Обрій» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,300 га., у постійне користування для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пару та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) (код КВЦПЗ 11.04) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності, за адресою: с. Катеринівка, Кропивницький район, Кіровоградська область.

2. У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

Секретар сільської ради                                       Т.І. Забродська