Рішення №525-21/2019 від 27 червня 2019 року "Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо    відведення  земельної ділянки у   власність   для   будівництва    і  обслуговування житлового      будинку,   господарських    будівель

Дата: 27.08.2019 16:23

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

« 27» червня  2019  року                                                     № 525-21/2019

с.Катеринівка

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою, щодо    відведення  земельної ділянки

у   власність   для   будівництва    і  обслуговування

житлового      будинку,   господарських    будівель   і

споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого

селянського господарства за адресою: Кіровоградська

область,  Кропивницьий   район,  с.    Обознівка,  вул.

Новогеоргіївська ,8  гр. Гончар Валентині Григорівні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 120,121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр . Гончар Валентини Григорівни,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гончар Валентині Григорівні  загальною площею – 0,3000 га, у тому числі по угіддях: 0,2500 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель житлової та громадської забудови,  та 0,0500 га., для ведення особистого селянського господарства , за рахунок земель сільськогосподарського призначення що перебувають у запасі, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Обознівка, вул. Новогеоргіївська, 8.

2.  У разі виявлення при виготовленні проекту  землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

Секретар сільської ради                                                                      Т.І. Забродська