Рішення № 519-21/2019 від 27 червня 2019 року " Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Ліцею «Нова школа»"

Дата: 27.08.2019 16:13

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

« 27» червня  2019  року                                                     № 519 -21/2019

с.Катеринівка

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у постійне користування

Ліцею «Нова школа»

Керуючись п. 34, ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.. 12,91,116,125,126 Земельного Кодексу України, ст.. 19,20,50 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву директора Ліцею «Нова школа» Буряк О.Б.,

1.Надати дозвіл Ліцею «Нова школа» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки площею 1,3575 га., у постійне користування для будівництва та обслуговування закладів освіти (код КВЦПЗ 03.02)із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Олексіївка, вул. Ушакова, 59.

2. У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

Секретар сільської ради                                                                      Т.І. Забродська