Рішення № 513-21/2019 від 27 червня 2019 року "Про звернення Кропивницького міжрайонного управління водного господарства щодо надання пільги по сплаті  земельного  податку  в  2020 році"

Дата: 27.08.2019 16:09

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
К
РОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«27» червня  2019 року                                                            № 513-21/2019

Про звернення Кропивницького міжрайонного

управління водного господарства щодо надання

пільги по сплаті  земельного  податку  в  2020 році

Керуючись ст.284.1 Податкового кодексу України,  підпунктом 28 пункту 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , розглянувши звернення від Кропивницького міжрайонного управління водного господарства, враховуючи пропозиції, висловлені під час обговорення даного питання,

СІЛЬСЬКА  РАДА ВИРІШИЛА:

1. Кропивницькому  міжрайонному управлінню водного господарства  відмовити в  наданні пільги по сплаті земельного податку в 2020 році на земельну ділянку розміром 144,0499 га, яка розташована на території Катеринівської сільської ради в с.Обознівка.

2. Рекомендувати Кропивницькому  міжрайонному управлінню водного господарства  клопотати перед Державним агентством водних ресурсів України щодо  виділення коштів на сплату земельного податку  при формуванні державного бюджету на 2020 рік.

Секретар сільської ради                                                                    Т.І.Забродська