Катеринівська сільська рада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Рішення № 512-21/2019 від 27 червня 2019 року " Про затвердження Програми перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах автомобільним транспортом  та відшкодування витрат за здійсненні перевезення по Катеринівській  ОТГ

Дата: 27.08.2019 16:08
Кількість переглядів: 905

                                                                                                                

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

 РІШЕННЯ 

 

« 27» червня   2019 року                                                         № 512-21/2019

 

                                                     с. Катеринівка

 

Про затвердження Програми перевезення

окремих пільгових категорій громадян

на приміських маршрутах автомобільним

транспортом  та відшкодування витрат за

здійсненні перевезення по Катеринівській  ОТГ

 на 2019-2020 роки


         З метою недопущення зростання соціальної напруги, пов’язаної з відсутністю компенсацій пільгового проїзду з державного бюджету, для забезпечення відшкодування витрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, керуючись ст. 91 Бюджетного кодексу України, ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій сільської ради,


СІЛЬСЬКА  РАДА ВИРІШИЛА:

    1.Затвердити Програму перевезення окремих пільгових категорій

громадян на приміських маршрутах автомобільним транспортом  та відшкодування витрат за здійсненні перевезення по Катеринівській  ОТГ на 2019-2020 роки  (далі – Програма) (додається).

         2.Затвердити Порядок відшкодування вартості витрат  за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом  по Катеринівській  ОТГ на 2019-2020 роки.

     3.Забезпечити фінансування Програми  в межах фінансових

можливостей.

     4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну

комісію з питань планування бюджету, фінансів, підтримання підприємництва.

 

 

Секретар сільської ради                                            Т.І.Забродська         

                                                                                  Додаток

                                                                               до рішення     21-ї  сесії

                                                                           7-го    скликання

                                                                               від  27.06.2019р. № 512-21/2019

ПРОГРАМА

перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах автомобільним транспортом  та відшкодування витрат за здійсненні перевезення по Катеринівській  ОТГ на 2019-2020 роки


І. Паспорт Програми

 

Ініціатор розроблення програми

 

Катеринівська сільська  рада

Розробник програми                                       

Катеринівська сільська  рада

Головний розпорядник коштів

Катеринівська сільська  рада

Відповідальний виконавець                        

Катеринівська сільська  рада

Учасники програми

Катеринівська сільська рада,  автомобільні перевізники

Термін реалізації Програми

Упродовж  2019-2020 років

Перелік бюджетів, що беруть участь у реалізації Програми

Сільський бюджет

Загальний обсяг ресурсів на

реалізацію Програми (тис. грн.),

 

Згідно потреби 1 

 

1 Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації заходів Програми, може змінюватися шляхом внесення відповідних змін до сільського бюджету впродовж терміну дії Програми.

 

 

 

 

 

 

 

І. Загальні положення

Програма перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах автомобільним транспортом  по Катеринівській ОТГ на 2019-2020 роки (далі - Програма) направлена на організацію пільгового проїзду окремих категорій громадян на приміських маршрутах загального користування та забезпечення відшкодування вартості витрат за здійсненні перевезення.

Програма розроблена відповідно до Бюджетного Кодексу України, Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»,  «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про охорону дитинства» та постанови Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 № 354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування» та від 16.08.1994 № 555 «Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. № 354», статтею 38-1 згідно із Законом N 1773-IV (1773-15 ) від 15.06.2004».

Визначення проблем, на розв’язання яких спрямована Програма

В ОТГ проживає близько 860 осіб, які мають право на пільговий проїзд у приміському автомобільному транспорті загального користування згідно з чинним законодавством, в тому числі:  учасники бойових дій ВВв2 особиучасники ВВв - 23 особи, учасники АТО/ООС- 51 особа, учасники бойових дій на територіях інших держав ( воїни інтернаціоналісти)- 6 осіб, особи, які отримали інвалідність внаслідок війни- 2 особи,ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної  кримінально- виконавчої служби, ветеранів служби цивільного захисту, ветеранів Держспецзв’язку – 3 особи, пенсіонери за віком -659 осіб, люди з інвалідністю -58 осіб, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи ( категорія 2-ліквідатори) - 3 особи,діти з багатодітних  сімей -_53__особи.

Стаття 91 Бюджетного кодексу України передбачає видатки з місцевого бюджету на місцеві програми соціального захисту окремих категорій населення та компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Програму передбачається виконувати протягом 2019-2020 років.

 

ІІ. Мета Програми

Метою Програми є забезпечення реалізації прав окремих категорій громадян на пільговий проїзд автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах Обознівка- Кропивницький, Кропивницький- Обознівка, Володимирівка- Лісне-Олексіївка-Осикувате- Кропивницький, Кропивницький - Осикувате- Олексіївка- Лісне - Володимирівка та відшкодування вартості витрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян перевізникові, який здійснює перевезення за маршрутом.

 

ІІІ. Фінансове  забезпечення Програми.

Обсяги фінансування на виконання Програми здійснювати згідно розрахунків  (талонів) та актів звіряння. Виконання програми здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету .

ІV. Результативні показники

Реалізація Програми забезпечить організацію пільгового проїзду окремих категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом та  відшкодування вартості витрат за перевезення громадян перевізникові,  який здійснює перевезення згідно виданих талонів. Видачу талонів здійснює сільська рада.

 V. Організація і контроль за виконанням програми

Головним виконавцем і координатором Програми є відділ загально-організаційної, інформаційної роботи, документообігу та соціальних питань. Контроль за її виконанням здійснює сільська рада. Двічі на рік начальник відділу звітує на засіданні виконавчого комітету сільської ради щодо виконання програми, один раз на рік – на засіданні сесії сільської ради. Звіт про виконання програми публікується на сайті сільської ради.

 

 

 

Секретар сільської ради                                          Т.І.Забродськм

 

 

 

 

 

 

 Додаток

                                                                               до рішення     21-ї  сесії

                                                                           7-го    скликання

                                                                                                                         від  27.06.06.2019 р.

                                                                                                                         № 512-21/2019

 

                                                               Порядок

відшкодування вартості витрат  за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом  по Катеринівській  ОТГ на 2019-2020 роки

 

1. Загальні положення

1.1. Цей порядок визначає єдиний механізм відшкодування перевізникам вартості витрат, пов’язаних з перевезенням громадян, які  мають право на пільги в автомобільному транспорті приміського сполучення (за винятком таксі) за рахунок коштів місцевого бюджету.

Порядок розроблений на виконання  Програми відшкодування вартості витрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян на 2019-2020 роки.

1.2. Законодавчою та нормативною підставою Порядку є Бюджетний Кодекс України, Закони України «Про автомобільний транспорт», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», постанови Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 №354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування» та від 16.08.1994 №555 «Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. №354», Закони України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про охорону дитинства».

Дія Порядку поширюється на відшкодування вартості витрат за перевезення окремих категорій громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

1.3. Цей Порядок визначає механізм відшкодування витрат сільською радою перевізникам за пільговий проїзд окремих пільгових категорій громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

1.4. Відшкодування витрат проводиться на підставі договору про здійснення пільгових перевезень окремих  категорій громадян Катеринівської ОТГ автомобільним транспортом загального користування, укладених між перевізниками і сільською радою.

Перевізники – отримувачі компенсацій витрат за рахунок коштів місцевого бюджету за пільговий проїзд окремих категорій громадян для укладання договору з Катеринівською  ОТГ подають наступну інформацію:

- виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

-  договір про організацію перевезення пасажирів;

- копію ліцензії;

- розклад руху автобусів на маршрутах;

- таблицю вартості проїзду на маршрутах.

1.6. Обліку підлягають поїздки пільгових категорій громадян, яким відповідно до законодавства України, надано право пільгового проїзду в автомобільному транспорті загального користування, а саме:

- інвалідів війни - згідно посвідчення «Інваліда війни»;

- учасників бойових дій - згідно посвідчення «Учасника бойових дій»

- пенсіонерів за віком - на підставі пенсійного посвідчення;

- інвалідів та дітей-інвалідів - на підставі посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги відповідно до Законів України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам» АБО на підставі медичних документів, які підтверджують статус (висновку МСЕК або висновку ЛКК), довідки органу соціального захисту населення про перебування на обліку та документу, який посвідчує особу (за відсутності бланків посвідчення), пенсійного посвідчення;

осіб, які супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів(не більше одного супроводжуючого) – по факту супроводження;

ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України, ветеранів служби цивільного захисту, ветеранів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України – при пред’явленні відповідного посвідчення «Ветерана військової служби», «Ветерана органів внутрішніх справ», «Ветерана податкової міліції», «Ветерана війни», «Ветерана Державної кримінально-виконавчої служби», «Ветерана служби цивільного захисту», «Ветерана Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації»;

громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1 та категорія 2-ліквідатори) – на підставі посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи;

дітей з багатодітних сімей - на підставі посвідчення «Дитини з багатодітної сім’ї».

 

2. Облікування фактичних перевезень громадян, яким надано право безоплатного проїзду автомобільним транспортом на приміських маршрутах та визначення суми втрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян.

 

2.1. Безкоштовне перевезення окремих категорій громадян, що мають право на безплатний проїзд згідно з чинним законодавством та вказаних


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень