Рішення № 509-20/2019 від 11 червня 2019 року " Про виділення матеріальної допомоги згідно Програми « Турбота»"

Дата: 27.08.2019 13:47

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТА   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

« 11 » червня   2019 року                                                         № 509-20/2019

Про виділення матеріальної допомоги

згідно Програми « Турбота»

На  виконання Програми соціального захисту населення  «Турбота» Катеринівської   ОТГ  на  період  2018-2020 роки»,  п.23 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

СІЛЬСЬКА  РАДА ВИРІШИЛА:

1. Виділити  матеріальну допомогу на лікування  жителям, поховання (згідно заяв), які проживають на території  Катеринівської сільської ради  в сумі  14 000  грн., згідно додатку  1 (додається).

2. Бухгалтерії сільської ради провести фінансування матеріальної  допомоги.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів, підтримання підприємництва.

Секретар сільської ради                                                                       Т.І.Забродська