Рішення № 504-19/2019 від 29 травня 2019 року " Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у   власність   для   будівництва і  обслуговування житлового   будинку,   господарських  будівель   і спор

Дата: 27.08.2019 13:28

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

«29» травня   2019 року                                                   № 504-19/2019

с. Катеринівка

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою, щодо відведення земельної ділянки

у   власність   для   будівництва і  обслуговування

житлового   будинку,   господарських  будівель   і

споруд на території Катеринівської сільської ради

Кропивницького району    Кіровоградської  області

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій» на виконання акту перевірки дотримання вимог земельного законодавства України від 12.03.2019 року № 48-ДКАП9119, щодо п.3 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», перевіривши наявність генеральних планів сіл:  Олексіївка -1977, Обознівка – 2018 рік , Катеринівка – 2015 рік.

1. Рішення Катеринівської сільської ради від 22.12.217 № 54-3/2017, «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної дділянки гр. Вовненку Леоніду Володимировичу у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Кіровоградська область, Кіровоградський район, с. Олексіївка ,вул. Горького, 30» відповідає п.3 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

2. Рішення Катеринівської сільської ради від 22.12.217 № 108-5/2017, «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної дділянки гр. Одарченку Олегу Івановичу у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Кіровоградська область, Кіровоградський район ,с. Олексіївка, вул. Ушакова, 38» відповідає п.3  ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

3. Рішення Катеринівської сільської ради від 18.12.2018 № 292-14/2018, «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної дділянки гр. Зороляк Валентині Анатоліївні у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Кіровоградська область, Кіровоградський район ,с. Олексіївка, вул. Садова, 7» відповідає п.3  ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

4. Рішення Катеринівської сільської ради від 22.06.2018 № 171-7/2018, «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної дділянки гр. Баранову Олександру Анатолійовичу у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Кіровоградська область, Кіровоградський район ,с. Катеринівка, вул. Сонячна, 7» відповідає п.3  ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»

5. Рішення Катеринівської сільської ради від 24.01.2019 № 323-16/2019, «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної дділянки гр. Чапарі Ірині Григорівні у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Кіровоградська область, Кіровоградський район ,с. Катеринівка, вул. Пляжна, 41» відповідає п.3  ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»

6. Рішення Катеринівської сільської ради від 20.09.2018 № 208-10/2018, «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної дділянки гр. Кисіль Юрію Георгійовичу у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Кіровоградська область, Кіровоградський район, ,с. Обознівка, вул. Новогеоргійовська, 18» відповідає п.3  ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

7. Рішення Катеринівської сільської ради від 20.09.2018 № 209-10/2018, «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної дділянки гр. Любоженку Леоніду Тихоновичу у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Кіровоградська область, Кіровоградський район ,с. Обознівка, вул. Кооперативна, 21» відповідає п.3  ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

8. Рішення Катеринівської сільської ради від 20.09.2018 № 218-10/2018, «Про внесення змін до рішення сесії Катеринівської сільської ради № 171-72018 від 22.06.2018 року» пунктом 2 рішення передається у приватну власність земельна ділянка гр. Баранову Олександру Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Кіровоградська область, Кіровоградський район , с. Катеринівка, вул. Сонячна, 7» відповідає п.3  ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                     Т.І. Забродська