Дата: 27.08.2019 13:27

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

«29» травня   2019 року                                                   № 503-19/2019

с. Катеринівка

Про надання дозволу  на  розроблення   проекту

землеустрою   щодо      встановлення   ( зміни )

меж села Володимирівка Катеринівської сільської

ради  Кіропивницького району Кіровоградської області

Відповідно до  ст..12,173,174 Земельного кодексу України, Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших Законів України щодо проведення робіт із земелеустрою, пов'язаних із встановленням і зміною меж сіл, селищ, міст, районів», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Надати дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Володимирівка Катеринівської сільської ради Кіропивницького району Кіровоградської області.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                     Т.І. Забродська