Рішення № 496-19/2019 від 29 травня 2019 року "Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у   власність   для   будівництва і  обслуговування житлового   будинку,   господарських  будівель   і спору

Дата: 27.08.2019 13:17

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

«29» травня   2019 року                                                   № 496-19/2019

с. Катеринівка

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою  щодо відведення земельної ділянки

у   власність   для   будівництва і  обслуговування

житлового   будинку,   господарських  будівель   і

споруд (  присадибна ділянка ) та індивідуального

садівництва  за адресою : Кіровоградська область,

Кропивницьий район, с.Осикувате, вул. Шевченка ,6

гр. Чудній Вікторії Валентинівні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр . Чудної Вікторії Валентинівни,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чудній Вікторії Валентинівні  площею – 0,2500 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), у тому числі по угіддях: 0,2500 га., малоповерхова забудова,  за рахунок земель житлової та громадської забудови,  за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Осикувате, вул. Шевченка, 6.

2. У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

Секретар сільської ради                                                     Т.І. Забродська