Дата: 27.08.2019 13:05

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

«29» травня   2019 року                                                   № 492-19/2019

с. Катеринівка

Про надання  дозволу на розроблення проекту

землеустрою  щодо відведення земельних ділянок

у   власність   для    індивідуального садівництва

на   території  Катеринівської  сільської     ради

Кропивницького району Кіровоградської області

Відповідно  пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 116,118, 121,122 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву членів СГТ «Гірник»

1. Надати членам СГТ «Гірник» (список додається) дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, що перебувають у постійному користуванні СГТ «Гірник»,  розташованих на території Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області. Орієнтовний розмір земельних ділянок 0,1200 га., в тому числі: 0,1200 га – багаторічні насадження, із цільовим призначенням – для індивідуального садівництва.

2. У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

Секретар сільської ради                                                     Т.І. Забродська

Список членів садово-городницького товариства «Гірник»

до рішення сесії від 29.05.2019 р. №492-19/2019

1. Дзядевич І.В. - № 94