Рішення № 488-19/2019 від 29 травня 2019 року " Про надання  дозволу  на  виготовлення проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної  ділянки у   власність   для   ведення особистого селянського господарства за   адресою : Кіровоградська облас

Дата: 27.08.2019 12:56

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

«29» травня   2019 року                                                    № 488-19/2019

с. Катеринівка

Про надання  дозволу  на  виготовлення проекту

землеустрою  щодо   відведення  земельної  ділянки

у   власність   для   ведення особистого селянського

господарства за   адресою : Кіровоградська область,

Кропивницьий район, Катеринівська сільська рада

гр. Бугрику Сергію Михайловичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр . Бугрика Сергія Михайловича,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бугрику Сергію Михайловичу  площею – 1,9524 га., для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення що перебувають у комунальній  власності Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, на земельній ділянці загальною площею – 7,8095 га (кадастровий номер 3522585800:02:000:2231).

2. У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

Секретар сільської ради                                                     Т.І. Забродська