Рішення № 479-19/2019 від 29 травня 2019 року " Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою     щодо       відведення     земельної ділянки      у   власність     для     індивідуального садівництва за адресою: Кіровоградська область,

Дата: 27.08.2019 12:46

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

«29» травня   2019 року                                                   № 479-19/2019

с. Катеринівка

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою     щодо       відведення     земельної

ділянки      у   власність     для     індивідуального

садівництва за адресою: Кіровоградська область,

Кропивницький   район ,  Катеринівська сільська

рада ,СТ «Металург» гр. Шагіні Сергію Володимировичу

Відповідно ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.  25,26 Закону України «Про землеустрій», ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування» , розглянувши заяву гр. Шагіни Сергія Володимировича,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шагіні Сергію Володимировичу загальною площею – 0,1200 га., в тому числі по угіддям: 0,1200 га., для індивідуального садівництва (код КВЦП 01.05.)  із земель сільськогосподарського призначення за адресою: Кіровоградська область ,Кропивницький район на території Катеринівської сільської ради, СТ «Металург», ділянки  № 31,32.

2.  У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

Секретар сільської ради                                                     Т.І. Забродська