Рішення № 463-19/2019 від 29 травня 2019 року " Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою     щодо       відведення     земельної ділянки      у   власність     для     індивідуального садівництва за адресою: Кіровоградська область,

Дата: 27.08.2019 12:23

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

«29» травня   2019 року                                                   № 463-19/2019

с. Катеринівка

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою     щодо       відведення     земельної

ділянки      у   власність     для     індивідуального

садівництва за адресою: Кіровоградська область,

Кропивницький район ,Катеринівська сільська

рада, СТ «Металург» гр. Денисовій Лідії Михайлівні

Відповідно ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.  25,26 Закону України «Про землеустрій», ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування» , розглянувши заяву гр. Денисової Лідії Михайлівни,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Денисовій Лідії Михайлівні загальною площею – 0,0448 га., в тому числі по угіддям: 0,0448 га., для індивідуального садівництва (код КВЦП 01.05.)  із земель сільськогосподарського призначення за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район на території Катеринівської сільської ради, СТ «Металург», ділянка  № 284.

2. У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

Секретар сільської ради                                                     Т.І. Забродська