Рішення № 455-19/2019 від 29 травня 2019 року " Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із   землеустрою     щодо  поділу земельної ділянки  площею 13,94 га  для індивідуального садівництва за адресою:Кіровоградська область, Кро

Дата: 27.08.2019 12:16

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

«29» травня   2019 року                                                   № 455-19/2019

с. Катеринівка

Про надання дозволу на виготовлення технічної

документації із   землеустрою     щодо  поділу земельної

ділянки  площею 13,94 га  для індивідуального садівництва

за адресою:Кіровоградська область, Кропивницький район,

Катеринівська сільська рада ,СГТ «Гірник»

Відповідно ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.  25,26 Закону України «Про землеустрій», ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування» , розглянувши заяву СГТ «Гірник»,

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  поділу земельної ділянки, яка перебуває у постійному користуванні садово-городницького товариства «Гірник» загальною площею 13,94 га, кадастровий номер 3522585800:02:000:5439 на 113 ділянок для індивідуального садівництва (код КВЦП 01.05.)  із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, Катеринівська сільська рада,  СГТ «Гірник».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                     Т.І. Забродська