Рішення № 449-19/2019 від 29 травня 2019 року " Про надання дозволу на   розроблення   технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в  натурі на місцевості   у    власність,  для   будівництва  та о

Дата: 27.08.2019 12:11

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

«29» травня   2019 року                                                   № 449-19/2019

с. Катеринівка

Про надання дозволу на   розроблення   технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж  земельної ділянки в  натурі на

місцевості   у    власність,  для   будівництва  та

обслуговування житлового будинку господарських

будівель і споруд  (присадибна ділянка) за адресою:

Кіровоградська  область,   Кропивницький  район,

с. Катеринівка, вул.Яблунева , 52  гр. Дегрик

Олені  Григорівні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши заяву гр. Дегрик Олени Григорівни ,

1. Надати   гр. Дегрик Олені Григорівні дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2500 га.,  в тому числі по угіддям: 0,2500 га., землі одно – та двоповерхової житлової забудови, за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район,с. Катеринівка, вул. Яблунева, 52.

2. У разі виявлення при виготовленні технічної документації із землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при її затверджені.

Секретар сільської ради                                                    Т. І. Забродська