Катеринівська сільська рада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Рішення № 445-19/2019 від 29 травня 2019 року " Про затвердження Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей» Катеринівської сільської ради на 2019 рік"

Дата: 27.08.2019 12:04
Кількість переглядів: 240

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА    СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

 РІШЕННЯ 

 

« 29 » травня  2019 року                                                         № 445-19/2019

 

                                                     с. Катеринівка

 

Про затвердження Програми

«Оздоровлення та відпочинок дітей»

Катеринівської сільської ради на 2019 рік

 

 

         З метою організації літнього  відпочинку, оздоровлення та зайнятості дітей влітку, створення належних умов для проведення оздоровчих заходів, керуючись Законом України « Про оздоровлення та відпочинок дітей», Постановою Кабінету міністрів України « Про поліпшення виховання, навчання соціального захисту та матеріального забезпечення дітей – сиріт, які залишилися без піклування батьків», п.22 ст.26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

                                    СІЛЬСЬКА  РАДА ВИРІШИЛА:

 

        1.Затвердити Програму « Оздоровлення та відпочинок дітей» Катеринівської сільської ради на 2019 рік (додається).

        2.Фінансування передбачених Програмою заходів здійснюється в межах затверджених бюджетних призначень у рішенні сільської ради про місцевий бюджет на відповідний рік.

        3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-культурного розвитку, охорони здоров’я,освіти, молоді, сім’ї, фізкультури і спорту та запобігання корупції.

 

Секретар сільської ради                                                                  Т.І.Забродська

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням дев’ятнадцятої сесії

сьомого скликання 

Катеринівської сільської ради

від 29.05.2019 року

№ 445-19/2019

 

   Секретар сільської ради

_____________ Т. Забродська

 

 

 

 

Програма

«Оздоровлення та відпочинок дітей»

на 2019 рік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

с. Катеринівка – 2019 р.

 

1.Проблеми, на розв’язання яких спрямована Програма, та обґрунтування необхідності їх розв’язання

       Упродовж останніх років зберігається тенденція до погіршення стану здоров’я дітей, яка обумовлена впливом різних негативних факторів соціально-економічного, екологічного та психоемоційного характеру.

       Тому збереження здоров'я дітей України, відновлення їх життєвих сил шляхом організації якісного, повноцінного оздоровлення та відпочинку є важливим напрямком державної політики на сучасному етапі.

       Останні роки особлива увага приділяється оздоровленню дітей, які потребують соціального захисту. Не залишається поза увагою й оздоровлення дітей обдарованих, талановитих, лідерів учнівського самоврядування.

       Ця програма створена для розв’язання наступної проблеми: створення сприятливих умов та реалізація права на якісне оздоровлення і відпочинок дітей.

 

 1. Мета програми

 Метою   Програми є організація повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей, зміцнення здоров’я дитячого населення Катеринівської об’єднаної  територіальної громади  шляхом удосконалення системи оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення державних гарантій щодо доступності та якості оздоровчих та відпочинкових послуг.

 

 1. Основні завдання програми
 • Збільшення кількості дітей, охоплених організованими формами відпочинку та оздоровлення, які проживають на території Катеринівської сільської ради.
 • Створення умов для зміцнення фізичного та психічного здоров'я дітей шляхом належної організації оздоровлення та відпочинку.
 • Надання послуг  з  оздоровлення  та  відпочинку  дітям,   які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
 • Формування та пропаганда здорового і безпечного способу життя.

 

 1. Фінансове забезпечення Програми

Видатки,  пов'язані  з  відпочинком  та  оздоровленням  дітей,  здійснюються  за рахунок виділених в установленому порядку коштів з державного та місцевого бюджету та інших коштів, не заборонених чинним законодавством.

Орієнтовані обсяги та джерела  фінансування  наведені у додатку  до Програми.

 1. Очікувані результати виконання Програми.

        Збільшення кількості оздоровлених дітей, що мають статус, зокрема:

- дітей - сиріт;

- дітей - інвалідів;

- дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей;

- дітей учасників бойових дій на тимчасово окупованій території та районах проведення АТО;

- активних учасників шкільного самоврядування, художньої самодіяльності, спортивного життя;

- талановитих та обдарованих дітей.

       Повноцінне оздоровлення та відпочинок дітей, зміцнення здоров’я дитячого населення, що проживає у  Катеринівській об’єднаній  територіальній громаді.

 

 1. Завдання Програми та її основні заходи.

 6.1. Вжити невідкладних заходів щодо належної підготовки до відпочинку та оздоровлення  дітей, приділивши особливу увагу оздоровленню дітей - сиріт;  дітей- інвалідів;  дітей  з  багатодітних  та малозабезпечених  сімей; дітей учасників бойових дій на Сході; активних  учасників  шкільного  самоврядування,  художньої  самодіяльності, спортивного  життя, талановитих  та  обдарованих  дітей. 

Провести  семінари-наради  з  педпрацівниками,  які працюватимуть в пришкільномуоздоровчомутаборі  з  питання  організації  оздоровлення  та  відпочинку  дітей  і  підлітків у літній період.

Відповідальні: відділ освіти, культури, молоді та спорту, охорони культурної спадщини та праціКатеринівської сільської ради;

                                                                Директор Ліцею «Нова школа»

                                                               Квітень

6.2. Провести семінари-наради спільно з медпрацівниками, працівниками Держпродспоживслужби та педпрацівниками, які працюватимуть в пришкільному оздоровчому таборі стосовно  організації  оздоровлення  та  відпочинку  дітей  і  підлітків  у  літній період.

Відповідальні: Директор Ліцею «Нова школа»

Травень

 

 

6.3. Вжити  заходів  з  благоустрою  спортивних  майданчиків  та  забезпечити належні умови їх функціонування в оздоровчий період

Відповідальні: відділ освіти, культури, молоді та спорту, охорони культурної спадщини та праціКатеринівської сільської ради, директор ліцею

Квітень-травень

 

6.4.  Розробити  план  заходів  щодо  роботи  на  спортивних  майданчиках,  на стадіоні  за  місцем  проживання  в  літній  період  із  залученням  вчителів  з

фізичного  виховання  з  метою  масової  зайнятості  дітей  волейболом, футболом, організувати проведення змагань серед учнів школи.

Відповідальні: Директор Ліцею «Нова школа»

Червень-серпень

6.5.Забезпечити функціонування пришкільного табору.

Відповідальні: Директор Ліцею «Нова школа»

Червень.

 

6.6. Забезпечити  дотримання  вимог  протипожежної  безпеки,  санітарно-

епідеміологічного  нагляду  за  підготовкою,  відкриттям  і  функціонуванням

пришкільних таборів. Вжити  заходів  щодо  профілактики  дитячого  травматизму  та  запобігання нещасним випадкам під час відпочинку та оздоровлення

Відповідальні: відділ освіти, культури, молоді та спорту, охорони культурної спадщини та праціКатеринівської сільської ради

         Директор Ліцею «Нова школа»

         Червень

6.7. Поліпшити  харчування  дітей дошкільного  віку  за  рахунок збільшення  в раціоні свіжих овочів, фруктів та соків.

Відповідальні: відділ освіти, культури, молоді та спорту, охорони культурної спадщини та праціКатеринівської сільської ради,

Директори закладів дошкільної освіти 

6.8.  Організувати    культурно-екскурсійне  і  транспортне обслуговування дітей під час відпочинково-оздоровчого періоду.

Відповідальнівідділ освіти, культури, молоді та спорту, охорони культурної спадщини та праціКатеринівської сільської ради;         Директор Ліцею «Нова школа»; Директори закладів дошкільної освіти

Червень

 

 

6.9.  Провести  батьківські  збори  з  метою  роз’яснення  та  попередження

правопорушень, злочинів серед дітей і підлітків під час перебування в оздоровчих таборах та під час літніх канікул.

Відповідальні:         Директор Ліцею «Нова школа» , директори закладів дошкільної освіти;  уповноважений дільничний інспектор.

Травень.

 

 1. Медичне забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей.

7.1.  Вжити  заходів  щодо  посилення  державного  санітарно-гігієнічного  та протиепідемічного  нагляду  за  станом  пришкільного  дитячого  табору щодо  належного  медичного  обслуговування  дітей,  профілактики захворюваності, матеріально - технічного забезпечення медичних пунктів .

Відповідальні: відділ освіти, культури, молоді та спорту, охорони культурної спадщини та праціКатеринівської сільської ради

Червень.

7.2.Не допускати отримання в пришкільний дитячий табір харчової сировини і продукції без необхідної супровідної документації, сертифікатів відповідності, висновків ветеринарно – санітарної експертизи.

Відповідальні: спеціаліст з господарських питань, медичні сестри,

Директор Ліцею «Нова школа» 

Червень.

 

 1. Контроль за виконанням програми

     Контроль за виконанням Програми покладається на відділ освіти, культури, молоді і спорту,охорони культурної спадщини та праціКатеринівської сільської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П А С П О Р Т

ПРОГРАМИ «ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ»

НА 2019 РІК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень