Дата: 27.08.2019 11:48

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«28»  березня  2019 року                                                              №433-18/2019

Про затвердження  технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в

натурі (на місцевості) у   власність для будівництва і

обслуговування житлового   будинку,   господарських

будівель і  споруд     ( присадибна   ділянка )  за    адресою :

Кіровоградська область, Кропивницький  район,

с. Володимирівка, вул. Набережна, 22 гр.Гмирку

Івану олексійовичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій» , розглянувши заяву гр. Гмирка Івана Олексійовича,

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Гмирку Івану Олексійовичу у власність загальною площею – 0,2200 га., з них по угіддям: 0,2200 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),  землі одно – та двоповерхової житлової забудови (код КВЦПЗ-В. 02.01.) кадастровий номер 3522581800:51:001:0066 із земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Володимирівка, вул. Набережна, 22.

2. Передати у власність гр. Гмирку Івану Олексійовичу земельну ділянку загальною площею – 0,2200 га., з них по угіддям: 0,2200 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),  землі одно – та двоповерхової житлової забудови (код КВЦПЗ-В. 02.01.) кадастровий номер 3522581800:51:001:0066 із земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район,  с Володимирівка, вул. Набережна, 22.

Секретар сільської ради                                                            Т.І.Забродська