Катеринівська сільська рада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Рішення № 429-18/2019 від 28 березня 2019 року " Про перейменування місцезнаходження юридичної особи  КП «Обрій»"

Дата: 27.08.2019 11:45
Кількість переглядів: 371

                                                                                                                 

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІСІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

 РІШЕННЯ 

 

« 11» лютого  2019 року                                                         № 429-18/2019

                                                     с. Катеринівка

 

Про перейменування місцезнаходження

юридичної особи  КП «Обрій»

 

          Відповідно до ст..ст. 140, 144 Конституції України, Керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 9, 16, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», на виконання Постанови Верховної Ради України від 20 листопада 2018 року № 2615-VIII «Про перейменування Кіровоградського району Кіровоградської області», враховуючи рекомендації постійних комісій сільської ради,

 

СІЛЬСЬКА  РАДА ВИРІШИЛА:

         1. Змінити  назву  Комунальне підприємство «Обрій» Катеринівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської  області на Комунальне підприємство «Обрій» Катеринівської  сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

         2. Змінити  місцезнаходження юридичної особи Комунальне підприємство «Обрій»  Катеринівської сільської ради, код ЄДРПОУ 31754698 , з 27631, Кіровоградська область, Кіровоградський район, село  Катеринівка, вулиця Південна,16 на 27631, Кіровоградська область, Кропивницький район, село  Катеринівка, вулиця  Південна, буд.16.

         3. Здійснити державну реєстрацію зміни відомостей, передбачених п.1 цього рішення, про юридичну особу у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

         4. Уповноважити  директора КП «Обрій» Вітряченка І.О. на здійснення державної реєстрації зміни відомостей, про юридичну особу у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з правом підпису та подання Заяви про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що міститься в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

        5. Встановити, що всі розпорядження директора Комунального підприємства «Обрій» та документи, в яких зазначено назву «Кіровоградський район» у відповідному відмінку, прийняті до набрання чинності цього рішення, залишаються чинними та приймаються всіма підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, при цьому при прийнятті нових рішень та документів використовується назва «Кропивницький район».

        6. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

  Секретар сільської ради                                                                         Т.І.Забродська


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень