Рішення № 425-18/2019 від 28 березня 2019 року " Про надання дозволу на виготовлення технічної документації   по   нормативній     грошовій   оцінці земель населеного пункту с. Обознівка на території Катеринівської   сільської     ради Кропивницьк

Дата: 27.08.2019 11:34

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«28»  березня  2019 року                                                              №425-18/2019

Про надання дозволу на виготовлення технічної

документації   по   нормативній     грошовій   оцінці

земель населеного пункту с. Обознівка на території

Катеринівської   сільської     ради Кропивницького

району Кіровоградської області

Відповідно ст.. 12, 122 п.1  Земельного кодексу України, 19,25,38 Закону України «Про землеустрій», ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування»,

1. Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації по нормативній грошовій оцінці земель населеного пункту с. Обознівка (площа 852,9340 га, населення 956 осіб ) на території Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

2. Замовити виготовлення технічної документації по нормативній грошовій оцінці земель населеного пункту с. Обознівка (площа 852,9340га, населення 956 осіб) на території Катеринівської сільської ради Кропивницького району  Кіровоградської області.

3. Доручити секритарю сільської ради Забродській Т.І. укласти договір на виготовлення технічної документації по нормативній грошовій оцінці земель населеного пункту с. обознівка (площа 852,9340га, населення 956 осіб)  на території Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                                      Т.І.Забродська